Rafał Kosuń

Rafał Kosuń

Specjalista ds. zarządzania informacją, założyciel DataLex

Od ponad 25 lat związany z branżą IT, specjalista w zagadnieniach bezpieczeństwa informacji i archiwizacji danych. Analityk biznesowy, ekspert w dziedzinie zarządzania procesami, audytor wiodący Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg normy ISO 27001, audytor wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001. Wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem wiele firm i instytucji publicznych. Inspektor Ochrony Danych w dużych publicznych podmiotach medycznych i czynny konsultant w dziedzinie ochrony danych osobowych, trener, prowadzący liczne warsztaty i szkolenia z dziedziny ochrony danych i bezpieczeństwa informacji. Członek Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych.
Założyciel i fan firmy DataLex.

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Lekarz medycyny, partner, konsultant w placówkach służby zdrowia

Lekarz medycyny, specjalista psychiatra. Od wielu lat pełni funkcję Kierownika Zespołu Przychodni. Ukończyła podyplomowe studia o specjalizacji Manager Ochrony Zdrowia, posiada ponad 25-letnie doświadczenie w pracy w Podmiotach Wykonujących Działalność Leczniczą, podległych Narodowemu Funduszowi Zdrowia oraz prywatnych. Posiada ogromne doświadczenie w codziennej pracy z pacjentami a także w ochronie danych osobowych w zakresie dokumentacji medycznej.

Anna Burzawa

Anna Burzawa

Radca prawny

Radca prawny, mediator, wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, absolwentka studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w zakresie Ochrony danych osobowych i informacji niejawnych, słuchaczka studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w zakresie Biznes AI: Technologia, Prawo, Zastosowanie Sztucznej Inteligencji, wiceprezes Zarządu Fundacji dla Rozwoju Mediacji i Świadomości Prawnej PACTUM. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów leczniczych, świadczy usługi doradcze przedsiębiorcom działającym w branży IT, w obszarze telemedycyny i wdrażania produktów AI.

Przemysław Jastrzębski

Przemysław Jastrzębski

Adwokat

Adwokat, mediator, wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Krakowie; absolwent wydziałów prawa i administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego i Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Ukończył studia z zakresu prawa medycznego i bioetyki a także prawa zamówień publicznych. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.
Jest autorem i współautorem kilku publikacji naukowych.

Współpracujemy ze specjalistami w branży IT, którzy posiadają szereg kompetencji

3R. Reputacja. Respekt. Rezultat.

3 zasady, które przewodzą nam w codziennej pracy.
Dzięki nim gwarantujemy Ci satysfakcję ze współpracy.
Sami jesteśmy specjalistami, ale też współpracujemy z najlepszymi!
Liczy się jakość i skuteczność.

Reputacja.

Dbamy o wiedzę.
Gromadzimy doświadczenie.
Pracujemy skrupulatnie.
Dajemy z siebie wszystko.

Respekt.

Każdego traktujemy indywidualnie.
Szanujemy i respektujemy
potrzeby naszych Klientów.

Rezultat.

Działamy przejrzyście
i skutecznie.
Dobrze planujemy.
Najważniejszy jest rezultat!

Nasza misja i ambicja

Najważniejszą ambicją

DataLex to dostarczanie naszym Klientom usług na najwyższym poziomie, traktując Każdego indywidualnie.

Nasze zadanie

to pracować tak, by referencje, które od Państwa odbierzemy, były wystawiane z przyjemnością.

Usługi kierujemy

do świadomych Klientów, którzy rozumieją potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa danych i cenią sobie długoterminową, satysfakcjonującą współpracę.

Witamy Cię wśród specjalistów i profesjonalistów!