Rafał Kosuń

Rafał Kosuń

założyciel DataLex

Od 24 lat związany z branżą IT, specjalista w zagadnieniach bezpieczeństwa informacji i archiwizacji danych. Analityk biznesowy, ekspert w dziedzinie zarządzania procesami, audytor wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem wiele firm i instytucji publicznych. Inspektor Ochrony Danych w dużych publicznych podmiotach medycznych i czynny konsultant w dziedzinie ochrony danych osobowych, trener, prowadzący liczne warsztaty i szkolenia z dziedziny ochrony danych i bezpieczeństwa informacji. Członek Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych. Założyciel i fan firmy DataLex.

Magdalena Waszak

Magdalena Waszak

niezależny konsultant

Inspektor ochrony danych zarówno
w instytucjach publicznych jak i prywatnych podmiotach. Absolwentka studiów podyplomowych z ochrony danych osobowych pod patronatem UODO. Uczestniczka wielu konferencji naukowych i szkoleń z dziedziny bezpieczeństwa danych osobowych. Członek Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych. Pasjonatka prowadzenia szkoleń z pogranicza ochrony danych i cyberbezpieczeństwa. Audytor wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 i ISO/IEC 27001. Od 12 lat związana z branżą medyczną i sportową.

Dominik Spałek

Dominik Spałek

niezależny konsultant

Ekspert posiadający 12 letnie doświadczenie w obsłudze podmiotów, w tym medycznych w zakresie prawa pracy, ochrony danych osobowych, autor publikacji prasowych, jak i twórca regulacji prawnych dla Jednostek sektora medycznego – zakładowych układów zbiorowych pracy. Od 6 lat pracujący jako specjalista w ochronie danych osobowych (Administrator Bezpieczeństwa Informacji) oraz obecnie Inspektor Ochrony Danych. Doświadczony w dziedzinie IT.

dr Jakub Rzymowski

dr Jakub Rzymowski

z Kancelarii adwokackiej Eurokancelaria
prof. M. Królikowska-Olczak

Od 15 lat zajmuje się ochroną danych osobowych. Autor kilkudziesięciu artykułów praktycznych i naukowych, współautor kilku książek. W swej pracy zajmuje się doradztwem i szkoleniami, naucza na dwóch uczelniach, przez wiele lat zajmował się również praktyczną ochroną danych. Wykonywał też zawód informatyka. Zajmuje się również prawem archiwalnym, szeroko pojętą ochroną informacji i ich udostępnieniem, prawem autorskim prawami pacjenta. Od ponad 15 lat zajmuje się zjawiskiem informatyzacji prawa administracyjnego i prawa ochrony zdrowia.

Stoją za nami kompetencje!

3R. Reputacja. Respekt. Rezultat.

3 zasady, które przewodzą nam w codziennej pracy.
Dzięki nim gwarantujemy Ci satysfakcję ze współpracy.
Współpracujemy z najlepszymi! Liczy się jakość i skuteczność.

Reputacja.

Dbamy o wiedzę.
Gromadzimy doświadczenie.
Pracujemy skrupulatnie.
Dajemy z siebie wszystko.

Respekt.

Każdego traktujemy indywidualnie.
Szanujemy i respektujemy
potrzeby naszych Klientów.

Rezultat.

Działamy przejrzyście
i skutecznie.
Dobrze planujemy.
Najważniejszy jest rezultat!

Nasza misja i ambicja

Najważniejszą ambicją

DataLex to dostarczanie naszym Klientom usług na najwyższym poziomie, traktując Każdego indywidualnie.

Nasze zadanie

to pracować tak, by referencje, które od Państwa odbierzemy, były wystawiane z przyjemnością.

Usługi kierujemy

do świadomych Klientów, którzy rozumieją powagę związaną z ochroną danych (także osobowych) i cenią sobie długoterminową, satysfakcjonującą współpracę.