Rafał Kosuń

Rafał Kosuń

Założyciel DataLex

Od 24 lat związany z branżą IT, specjalista w zagadnieniach bezpieczeństwa informacji i archiwizacji danych. Analityk biznesowy, ekspert w dziedzinie zarządzania procesami, audytor wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem wiele firm i instytucji publicznych. Inspektor Ochrony Danych w dużych publicznych podmiotach medycznych i czynny konsultant w dziedzinie ochrony danych osobowych, trener, prowadzący liczne warsztaty i szkolenia z dziedziny ochrony danych i bezpieczeństwa informacji. Członek Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych.
Założyciel i fan firmy DataLex.

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Partner, konsultant ds. ochrony danych osobowych w placówkach służby zdrowia

Lekarz medycyny, specjalista psychiatra. Od wielu lat pełni funkcję Kierownika Zespołu Przychodni. Ukończyła podyplomowe studia o specjalizacji Manager Ochrony Zdrowia, posiada ponad 25-letnie doświadczenie w pracy w Podmiotach Wykonujących Działalność Leczniczą, podległych Narodowemu Funduszowi Zdrowia oraz prywatnych. Posiada ogromne doświadczenie w codziennej pracy z pacjentami a także w ochronie danych osobowych w zakresie dokumentacji medycznej.

Anna Burzawa

Anna Burzawa

Partner z Kancelarii Radcy Prawnego Anna Burzawa

Radca prawny, mediator, wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, absolwentka studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w zakresie Ochrony danych osobowych i informacji niejawnych, słuchaczka studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w zakresie Biznes AI: Technologia, Prawo, Zastosowanie Sztucznej Inteligencji, wiceprezes Zarządu Fundacji dla Rozwoju Mediacji i Świadomości Prawnej PACTUM, współpracownik Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Consilium” z siedzibą w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów leczniczych, świadczy usługi doradcze przedsiębiorcom działającym w branży IT, w obszarze telemedycyny i wdrażania produktów AI.

Współpracujemy ze specjalistami w branży IT, którzy posiadają szereg kompetencji

3R. Reputacja. Respekt. Rezultat.

3 zasady, które przewodzą nam w codziennej pracy.
Dzięki nim gwarantujemy Ci satysfakcję ze współpracy.
Współpracujemy z najlepszymi! Liczy się jakość i skuteczność.

Reputacja.

Dbamy o wiedzę.
Gromadzimy doświadczenie.
Pracujemy skrupulatnie.
Dajemy z siebie wszystko.

Respekt.

Każdego traktujemy indywidualnie.
Szanujemy i respektujemy
potrzeby naszych Klientów.

Rezultat.

Działamy przejrzyście
i skutecznie.
Dobrze planujemy.
Najważniejszy jest rezultat!

Nasza misja i ambicja

Najważniejszą ambicją

DataLex to dostarczanie naszym Klientom usług na najwyższym poziomie, traktując Każdego indywidualnie.

Nasze zadanie

to pracować tak, by referencje, które od Państwa odbierzemy, były wystawiane z przyjemnością.

Usługi kierujemy

do świadomych Klientów, którzy rozumieją powagę związaną z ochroną danych (także osobowych) i cenią sobie długoterminową, satysfakcjonującą współpracę.

Witamy Cię wśród specjalistów i profesjonalistów!