Rejestr czynności przetwarzania danych – nowa czynność – OBSŁUGA PACJENTÓW – w związku z realizacją obowiązków wynikających z ustawy z dnia 05 grudnia 2008 r., o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi

Stwórz swój własny RCPD z elementów, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie. To proste! Wybierasz odpowiednie rodzaje czynności, które następnie zamieszczasz w swoim RCPD. Są to gotowe, przygotowane przez nas opracowania, zawierające szczegółowe dane, jakie powinny znajdować się w Rejestrze Czynności Przetwarzania Danych.

Podziel się tym produktem z innymi

34,99  z VAT

Opis

Każdy podmiot medyczny ma obowiązek prowadzenia Rejestru czynności przetwarzania danych (RCPD). W rejestrze tym wpisuje wszystkie czynności na danych osobowych. Wpis taki zawiera szczegóły takie jak:

  • cel przetwarzania danych,
  • kategorie osób, których dane przetwarzamy,
  • kategorie danych osobowych,
  • podstawy prawne,
  • odbiorców danych,
  • ogólny opis zastosowanych środków organizacyjnych i technicznych.

W podmiotach medycznych dostrzegamy około 30 różnych czynności. Jedną z nich jest czynność dotycząca obsługi pacjentów. Czynność ta wynika z ustawy z dnia 05 grudnia 2008 r., o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Ustawa nakłada na podmioty wykonujące działalność leczniczą w szczególnych warunkach obowiązki prawne.

Przygotowaliśmy kompletny wpis do Rejestru czynności przetwarzania danych (RCPD). Realizuje on obowiązek wynikający z przepisów o ochronie danych osobowych, w tym RODO. Może zostać zastosowany jako gotowy wkład do Twojego RCPD.

Nazwa czynności: Obsługa pacjentów – w związku z realizacją obowiązków wynikających z ustawy z dnia 05 grudnia 2008 r., o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.

Informacje dodatkowe

Wersja

19.12.1

Data

20 grudnia 2019

Liczba plików

1

Liczba stron

1

Formaty plików

Excel (xlsx)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rejestr czynności przetwarzania danych – nowa czynność – OBSŁUGA PACJENTÓW – w związku z realizacją obowiązków wynikających z ustawy z dnia 05 grudnia 2008 r., o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *